Початок продажу квартир у новому будинку. Акція! Від 260$/м2

2

1-кімнатна квартира

45 м2 - 13000$ Вам набридло постійно переміщатись по зйомних квартирах? Ви маєте роботу і друзів у Львові, але не можете собі дозволити купити тут нерухомість? Наша компанія Трембіта може запропонувати Вам чудову альтернативу. Ми-це будівельна компанія, заснована у 1991 році. Наш основний напрямок діяльності -житлове будівництво. Наша компанія може запропонувати Вам придбати будинок у котеджному містечку або купити квартиру недалеко від Львова. Наші переваги – якісне житло за привабливу ціну. Ми побудували сучасний чотирьохповерховий житловий будинок в с.Ременів, Львівської області. В ньому на кожному поверсі є по 4 квартири і ще по 2 на мансардному поверсі. Однокімнатна квартира в с.Ременів обійдеться Вам у 13000$ Сучасна квартира, зручне планування і розташування.

 
2

2-кімнатна квартира

50-70 м2 - від 16000$ До квартир вже під’єднані всі комунікації! У вартість квартир входить: • Комунікації - електрика, вода, газ (з лічильниками) та каналізація • Стіни – газоблок поштукатурений • Дахове покриття - металочерепиця утеплена мінеральною ватою • Двері вхідні – металеві • Вікна - металопластикові, одинарний енергоощадний склопакет • Фасад – короїд. На першому поверсі будинку заплановано магазин та інші приміщення для обслуговування населення. Вам не доведеться ходити далеко або, навіть, їздити за продуктами чи побутовими товарами.

 
2

3-кімнатна квартира

90 м2 - 25000$ Ми продовжуємо будувати для Вас житло попри всі негаразди, нестабільність і нестійку економічну ситуацію в країні. Завдяки нашій компанії, багато щасливих сімей змогли придбати собі житло під Львовом. Для Вас і Вашої великої родини є також трикімнатна квартира в с.Ременів. Компанія Трембіта вже зарекомендувала себе на ринку нерухомості як надійний партнер і відповідальний забудовник. Ми побудували та успішно здали в експлуатацію 235 будинків, великий і потужний м’ясопереробний комплекс, храм УГКЦ у с. Ременів Кам’янка-Бузького району Львівської області, а також 90 зблокованих житлових будинків, що мають свій власний вхід з вулиці. Ми будуємо житло для Вас як для себе. Наша команда вміє цінувати кожного клієнта і знаходити індивідуальний підхід у будь-якому випадку.

 

Ми об’єдналися задля Вас, щоб врахувати всі Ваші потреби та втілити їх у реальність!

 

Carousel: images not found