Початок продажу квартир у новому будинку. Акція! Від 260$/м2

1-кімнатна квартира

45 м2 – 13000$
Вам набридло постійно переміщатись по зйомних квартирах? Ви маєте роботу і друзів у Львові, але не можете собі дозволити купити тут нерухомість? Наша компанія Трембіта може запропонувати Вам чудову альтернативу. Ми-це будівельна компанія, заснована у 1991 році. Наш основний напрямок діяльності -житлове будівництво. Наша компанія може запропонувати Вам придбати будинок у котеджному містечку або купити квартиру недалеко від Львова. Наші переваги – якісне житло за привабливу ціну. Ми побудували сучасний чотирьохповерховий житловий будинок в с.Ременів, Львівської області. В ньому на кожному поверсі є по 4 квартири і ще по 2 на мансардному поверсі.
Однокімнатна квартира в с.Ременів обійдеться Вам у 13000$ Сучасна квартира, зручне планування і розташування.

 

2-кімнатна квартира

50-70 м2 – від 16000$
До квартир вже під’єднані всі комунікації!
У вартість квартир входить:
• Комунікації – електрика, вода, газ (з лічильниками) та каналізація
• Стіни – газоблок поштукатурений
• Дахове покриття – металочерепиця утеплена мінеральною ватою
• Двері вхідні – металеві
• Вікна – металопластикові, одинарний енергоощадний склопакет
• Фасад – короїд.
На першому поверсі будинку заплановано магазин та інші приміщення для обслуговування населення. Вам не доведеться ходити далеко або, навіть, їздити за продуктами чи побутовими товарами.

 

3-кімнатна квартира

90 м2 – 25000$
Ми продовжуємо будувати для Вас житло попри всі негаразди, нестабільність і нестійку економічну ситуацію в країні. Завдяки нашій компанії, багато щасливих сімей змогли придбати собі житло під Львовом. Для Вас і Вашої великої родини є також трикімнатна квартира в с.Ременів.
Компанія Трембіта вже зарекомендувала себе на ринку нерухомості як надійний партнер і відповідальний забудовник. Ми побудували та успішно здали в експлуатацію 235 будинків, великий і потужний м’ясопереробний комплекс, храм УГКЦ у с. Ременів Кам’янка-Бузького району Львівської області, а також 90 зблокованих житлових будинків, що мають свій власний вхід з вулиці. Ми будуємо житло для Вас як для себе. Наша команда вміє цінувати кожного клієнта і знаходити індивідуальний підхід у будь-якому випадку.

 

Ми об’єдналися задля Вас, щоб врахувати всі Ваші потреби та втілити їх у реальність!