ТзОВ «Компресор Сервіс Захід»

Гвинтові компресори

В сучасному господарстві просто неможливо уявити роботу без повітряних компресорів. Це обладнання працює за таким принципом – стискає якийсь газ або повітря і подає його вже під високим тиском. Такі апарати бувають двох видів: поршневі компресори і гвинтові компресори. Різниця між ними в тому, що поршневі простіші, нижчі за вартістю і чудово працюють з невеликою кількістю повітря, досягаючи високого тиску, але треба знати, що в них відбувається ударне стиснення повітря. У свою чергу гвинтовий компресор працює безшумно, може бути цілодобово навантажений, працювати постійно і стиснення в ньому відбувається за допомогою гвинтової пари – плавно.
При виборі компресора треба спиратись на те, в якій галузі Ви будете його використовувати, продуктивність компресора, також важливим пунктом при виборі буде коефіцієнт внутрішньозмінного використання. Ми пропонуємо компресори таких відомих виробників:AIRPOL, BALMA, SHAMAL, DALGAKIRAN (ECCOAIR,TIDY,DVK), FIAC,CECCATO
Правильна та продуктивна робота компресорів залежить від регулярного обслуговування і правильної експлуатації пристрою. Одна з найбільш важливих процедур – заміна фільтрів. Фільтр до компресора може бути таким: фільтр повітряний, фільтр масляний, фільтр сепараторний.

 

Ремонт компресорів

Наша компанія ТзОВ «Компресор Сервіс Захід» співпрацює з такими відомими виробниками, як: ТОВ “Електрон-Т”, ТОВ “Вікнарьов”, ТОВ “Термопласт плюс” і ще багато інших. Також можемо запропонувати в ваше розпорядження вживані компресори.
Велику увагу ми приділяємо поставці запчастин до промислового і технологічного устаткування, повітряних компресорів, осушувачів повітря і магістральних фільтрів, в загальному на систему отримання і підготовки стисненого повітря для різних типів виробництва. Наші спеціалісти займаються сервісним обслуговуванням техніки – це ремонт компресорів, ремонт гвинтових блоків, працюють з поставкою обладнання і його монтажем, а також введенням в експлуатацію.
ТзОВ «Компресор Сервіс Захід» також запропонує Вам вентилятори осьові, вентилятори відцентрові, повітродувки і осушувачі повітря. Наша компанія поставляє розхідні матеріали до обладнання таких виробників як: Boge , Atlas Copco, Gardner Denver, Kaeser, CompAir, Alup Kompressoren, Worthington Creyssensac,Dalgakiran,Remeza,Ecoair,Balma та багато інших. Поставляються зі складу або під замовлення.

 

Кондиціонери

Наша компанія співпрацює з брендом NEOCLIMA. Ми продаємо кондиціонери, ремонтуємо, заправляємо, чистимо та ін. Бренд NEOCLIMA порівняно молодий, але кондиціонери вже встигли зарекомендувати себе як надійний, якісний продукт, зовнішньо привабливий та дуже демократичний за ціною. Вам сподобаються наші кондиціонери, якщо Ви – поціновувач мистецтва. Звичайно, ми маємо стандартні білі, але наша дизайнерська серія просто приголомшує! Ви зможете підібрати кондиціонер саме під свій інтер’єр, навіть якщо це буде стиль бароко, ренесанс або готика.

 

Звертайтесь до нас і наші професіонали обов’язково індивідуально підберуть для Вас найліпше обладнання, запчастини і проконсультують з усіх питань.

 
м. Львів, вул. Навроцького, 1