GardenRoseStudio

Декор на ювілеї та хрестини

Хрестини-подія, яка буває раз в житті і батькам хочеться закарбувати її в пам’яті та на світлинах. Ми створюємо ніжний декор з любов’ю та позитивними емоціями, щоб створити незабутню атмосферу свята.

Ще одна визначна дата в житті кожної людини-ювілей. Це дата, яка ніби-то підводить певну риску над життєвими досягненнями,новими отриманими знаннями та досвідом. Ця подія завжди збирає навколо ювіляра багато друзів та рідних. Саме для того, щоб Ваше свято запам’яталось і викликало захоплення, ми створимо для Ваших гостей чудовий сюрприз-свято декору та квітів. Наша компанія створює фотозону, оформлення кенді-бару, або cocktails-bar під настрій та стиль саме Вашого святкування. Чого тільки вартують розкішні букети, доставка квітів також організована нашою компанією. Ми зробимо Ваше свято неповторним!

 

Декор весілля

Весілля…в уяві кожних наречених ця подія виглядає особливо, по-своєму.

Хвилювання нареченої, вибір сукні та аксесуарів, фотографа та ведучого-це все клопоти, але ж які вони приємні і радісні! Ми обожнюємо допомагати майбутнім подружжям створювати атмосферу щастя.

Наш весільний декор завжди різний, завжди відповідає характеру наречених і тематиці святкування. Це може бути поєднання дерева та різних кольорів, різні приємні дрібнички-декоровані свічки, букетики та віночки, фотозони та весільні арки. Ми любимо свою роботу. Разом з GardenRoseStudio Ваше весілля буде незабутнім!

 

Букет нареченої

Для ідеального завершення образу нареченої необхідно підібрати ідеальний букет нареченої.

Ніжний букет в рожево-білих тонах з атласом, або ж яскраво-червоні троянди з ажурними стрічками – кожен букет відповідає характеру нареченої та її вподобанням. Ми підбираємо букети та створюємо вишукані аксесуари.

До букетів варто добавити чоловічі букети. Так-так! Наречені теж можуть доповнити свій образ гарними букетиками-бутоньєрками.

Ми надихаємось Вашими емоціями. Обираючи нас, Ви обираєте впевненість у важливій події Вашого життя.