GardenRoseStudio

3

Декор на ювілеї та хрестини

Хрестини-подія, яка буває раз в житті і батькам хочеться закарбувати її в пам’яті та на світлинах. Ми створюємо ніжний декор з любов’ю та позитивними емоціями, щоб створити незабутню атмосферу свята.

Ще одна визначна дата в житті кожної людини-ювілей. Це дата, яка ніби-то підводить певну риску над життєвими досягненнями,новими отриманими знаннями та досвідом. Ця подія завжди збирає навколо ювіляра багато друзів та рідних. Саме для того, щоб Ваше свято запам’яталось і викликало захоплення, ми створимо для Ваших гостей чудовий сюрприз-свято декору та квітів. Наша компанія створює фотозону, оформлення кенді-бару, або cocktails-bar під настрій та стиль саме Вашого святкування. Чого тільки вартують розкішні букети, доставка квітів також організована нашою компанією. Ми зробимо Ваше свято неповторним!

 
3

Декор весілля

Весілля…в уяві кожних наречених ця подія виглядає особливо, по-своєму.

Хвилювання нареченої, вибір сукні та аксесуарів, фотографа та ведучого-це все клопоти, але ж які вони приємні і радісні! Ми обожнюємо допомагати майбутнім подружжям створювати атмосферу щастя.

Наш весільний декор завжди різний, завжди відповідає характеру наречених і тематиці святкування. Це може бути поєднання дерева та різних кольорів, різні приємні дрібнички-декоровані свічки, букетики та віночки, фотозони та весільні арки. Ми любимо свою роботу. Разом з GardenRoseStudio Ваше весілля буде незабутнім!

 
3

Букет нареченої

Для ідеального завершення образу нареченої необхідно підібрати ідеальний букет нареченої.

Ніжний букет в рожево-білих тонах з атласом, або ж яскраво-червоні троянди з ажурними стрічками – кожен букет відповідає характеру нареченої та її вподобанням. Ми підбираємо букети та створюємо вишукані аксесуари.

До букетів варто добавити чоловічі букети. Так-так! Наречені теж можуть доповнити свій образ гарними букетиками-бутоньєрками.

Ми надихаємось Вашими емоціями. Обираючи нас, Ви обираєте впевненість у важливій події Вашого життя.

 

Carousel: images not found