АвтоДомик

http://autodomik.com.ua/

 

zag_gbo_1Купити гбо львів

Серед багатьох автомобілістів рано чи пізно постає запитання: як зекономити на паливі, не відмовляючись від пересування на власному авто. Але ж заправка улюбленого автомобілю кожен день дуже помітно впливає на бюджет. Вирішити таку проблему допоможе встановлення газобалонного обладнання. Компанія AutoDomik запропонує Вам широкий вибір обладнання. Ваше життя кардинально поміняється після прийняття рішення купити комплект ГБО та його установки на Ваше авто. Ви захочете більше подорожувати і будете мати таку можливість у зв’язку з можливістю економити на паливі та його порівняною чистотою.

 

 

Установка гбо, встановлення гбоlovato

Ми пропонуємо обладнання від італійських та польських виробників. Що ж Ви отримуєте після установки ГБО?Це, звичайно, економія палива, зменшення рівня шуму, збільшення моторесурса двигуна і, що не може не потішити поціновувачей навколишнього середовища, зменшення кількості шкідливих викидів. Ні в якому разі не намагайтесь встановити газобалонне обладнання на своє авто самостійно!Такими діями Ви можете наразити на небезпеку себе і своїх пасажирів. Наші професіонали зроблять якісне та надійне встановлення ГБО на Вашу машину, проконсультують Вас по правилах експлуатації і нададуть вичерпну інформацію про додаткові переваги, про які Ви, можливо, не знали.

 

 

 

 

picКупити гбо ціна

Може так бути, що Вас трохи налякає ціна. Так, звісно, така процедура не буде коштувати дешево в жодній компанії, яка займається продажем, установкою ГБО. Але є простий секрет економії – витрачаючи на газ набагато менше, ніж на бензин, Ви побачите реальний результат вже за короткий термін. Також неважко прорахувати заздалегідь обсяги зекономлених коштів. Газ обійдеться Вам приблизно вполовину дешевше. Таким чином, Ви покриваєте придбання та установку ГБО повністю вже в перший рік користування обладнанням, а далі буде йти прибуток в чистому вигляді. Ви не витрачаєте кошти – Ви вкладаєте інвестиції, заощаджуєте. Наші ціни доволі демократичні.

 

Потіште себе і свою машинку – установіть газ на авто!

+38 (068) 003-13-44

+38 (063) 207-89-30

+38 (066) 663-20-02